T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / KADIKÖY - İstanbul Anadolu Lisesi

ÖĞRETMENLERİMİZİN VELİ GÖRÜŞME GÜN VE SAATLERİ

SIRA

ADI SOYADI

GÖREVİ

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

1

Tomris GÖKTAŞ

Edebiyat

 

14:00 / 14:30

 

 

 

2

Birgül ŞİMŞEK

Edebiyat

 

 

 

 

10:00 / 11:30

3

Gökmen BOZTİLKİ

Edebiyat

 

 

 

10:40 / 12:20

 

4

Nazife Gamze YILDIZ

Edebiyat

 

 

10:40 / 11:30

 

 

5

Devrim YETER

Edebiyat

 

10:30 / 12:00

 

 

 

6

Melike D. TETİK

Edebiyat

 

10:00 / 12:00

 

 

 

7

Nebahat TAÇALAN

Edebiyat

 

 

 

 

10:00 / 12:00

8

Yasemin ÇABUK

Edebiyat

 

 

 

 

09:00 / 10:40

9

Dilek AŞÇI

Tarih

 

 

10:50 / 12:20

 

 

10

Hüdaverdi AKSU

Tarih

 

 

 

 

13:05 / 13:45

11

Nihal YILDIRIM

Tarih

 

 

11:40 / 12:20

 

 

12

Sevcan TOPRAK

Fizik

10:00 / 12:00

 

 

 

 

13

Barış KARAGÖZ

Fizik

11:00 / 12:30

 

 

 

 

14

Altan AKPINAR

Fizik

 

 

 

11:40 / 12:20

 

15

Dilek TANER BUYURUCU

Kimya

 

10:50 / 12:20

 

 

 

16

Tülay ALAN

Kimya

 

10:00 / 10:40

 

14:00 / 15:00

 

17

Salih Ersin TEKSİN

Kimya

10:00 / 13:45

 

 

 

 

18

Ebru KARAMANLI

Biyoloji

 

11:40 / 12:20

 

 

 

19

Musa AYDIN

Biyoloji

 

 

10:50 / 12:20

 

 

20

Suzan DERİNEL

Biyoloji

10:00 / 12:00

 

 

 

 

21

Yasemen ÖZDEMİR

Coğrafya

 

 

 

  10:50 / 11:30

 

22

Fatma Derya ŞAHİN

Coğrafya

 

 

 

10:50 / 11:30

 

23

Nuran DEHRİOĞLU

Felsefe

 

 

 

10:00 / 11:30

 

24

Pınar ÇEPNİLER

Matematik

 

 

 

 

10:50 / 11:30

25

İsmail TOPALOĞLU

Matematik

 

 

11:30 / 12:20

 

 

26

Simay YILMAZ

Matematik

 

 

10: 00 / 12:00

 

 

27

Pınar KULDAŞLI

Matematik

 

 

 

11:00 / 13:00

 

28

Ayhan POLAT

Matematik

 

 

 

 

10:00 / 10:40

29

Aydan DEMİRAL

Matematik

 

 

 

10:50 / 11:30

 

30

Remzi AYHAN

Matematik

 

 

 

14:00 / 15:30

 

31

Volkan ÖZDEMİR

Matematik

 

 

 

 

10:00 / 12:00

32

Pınar İNCECİK

Matematik

 

11:00 / 14:00

 

 

 

33

Vasfiye ÖGET

İngilizce

 

 

 

 

10:00 / 11:30

34

Özlem AKOVA

İngilizce

 

10:00 / 10:40

 

 

 

35

Canan E. KOÇAK

İngilizce

 

 

 

10:50 / 11:30

 

36

Banu SARAÇOĞLU

İngilizce

11:40 / 12:20

 

 

 

 

37

İpek SİPAHİ

İngilizce

 

 

 

 

10:50 / 11:30

38

Gülfidan DEMİR

Din Kültürü

 

10:50 / 11:30

 

 

 

39

Betül Nur ZORLU

Din Kültürü

 

 

 

10:50 / 11:30

 

40

Ekin AKGÜRBÜZ

Almanca

 

 

10:30 / 11:30

 

 

41

Berna TÜRKER

Almanca

 

 

10:00 / 10:30

 

 

42

Ayhan İÇÖZ

Beden Eğitimi

 

 

 

 

10:00 / 11:30

43

Mehmet Ali TUĞRUL

Beden Eğitimi

10:00 / 11:30

 

 

 

 

44

Elife ÖZKAN

Resim

 

10:00 / 12:20

 

 

 

45

Selvi ÜNVER

Resim

10:00 / 11:30

 

 

 

 

46

Sinem KARATAŞ

Müzik

 

10:00 / 10:50

 

 

 

47

Ebru ÖZTÜRK

Müzik

10:00 / 12:00

 

 

 

 

48

Neşe AGGÜL

Rehberlik

 

 

 

 

 

49

Leyla YEŞİLYURT

Rehberlik

 

 

 

 

 

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 15.12.2018 - Güncelleme: 15.12.2018 16:28 - Görüntülenme: 403
  Beğen | 3  kişi beğendi